Contact

 

Heeft u nog vragen over Therapiepaardje? U kunt ons mailen, bellen of het contactformulier invullen.

Wij beantwoorden graag uw vragen.

 

Stichting Therapiepaardje


Postadres
(geen bezoekadres)

Vestdijkgaarde 24
7414 VM Deventer
therapiepaardje@online.nl

Algemeen 06-39812458

Privé 06-52539089 (alleen bij NOOD)

 

Bankrekening nummer

NL94 TRIO 0338814108 t.n.v. Stichting Therapiepaardje

 

RSIN 858069866
KVK 69932166

 

 

 

 

 

Mail voor specifieke vragen naar...

 

Algemeen
therapiepaardje@online.nl

 

SBB stagebegeleider
Hedwig Wijnands
hedwig@therapiepaardje.nl


Nieuwsartikelen
Annemieke Wolvekamp
annemieke@therapiepaardje.nl

 
Maatschappelijke stagebegeleider
Ilona Smoors
ilona@therapiepaardje.nl

 

Mediamanager
Imke Kuipers
imke@therapiepaardje.nl

 

Vertrouwenspersoon
Marieke Edelman
marieke@zwartehond.nl



Heeft u een klacht over Therapiepaardje, neem dan alstublieft ook contact op.

Schrijf ons

Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.